• |
ide | kryesore

Ines Trocchia, modelja e Playboyt që bën tifo për Interin(Foto)

Paparazzi, Slider

Ines është një modelet shumë atraktive nga Italia, e cila nuk heziton ta vë në pah figurën e saj mbresëlënëse, sidomos dhe për tifozerinë e saj për Interin.


Për numrin e tetorit, ajo e ka zbukuruar ballinën e versionit portugez të revistës së famshme, Playboy.


Trocchia është moderatore edhe në një emision sportiv në SportItalia.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *