• |
ide | kryesore

Grabitja e biznesmenit në Elbasan, Boçi: Krimi frymëzohet nga sulmet e Ramës ndaj drejtësinë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas grabitjes së biznesmenit Ylli Salla në Elbasan, ka reaguar deputeti i PS-së, Luciaon Boçi.  Sipas tij krimi nuk luftohet duke i shpallur luftë gjykatave dhe prokurorisë.


‘Mbrojtja publike që i bën Kryeministri simboleve të krimit të organizuar dhe sulmet publike të tij ndaj drejtësisë, e frymëzojnë. Goditet personi që pak kohë më parë u godit fizikisht nga miqtë e Edi Ramës, të cilët administrojnë fabrikën e peshkut, ndotësen më të madhe të Labinot Fushës e është në proces gjyqësor me ta”, shprehet Boçi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *