• |
ide | kryesore

VIDEO/ Skënderbeu “poker” në Durrës (shikoni golat)

Arkiva, F1, Sport

Skënderbeu fiton 4-1 me përmbysje ndaj Teutës në Durrës. Të parët kaluan në avantazh vendasit me një gol të bukur të Latif. Por, në të dytën, korçarët shënuan 4 herë (dy herë me penallti). Taku, Lilaj, Soue dhe Muzaka shënuan për skuadrën e Ilir Dajës. Skënderbeu mban vendin e parë në klasifikim me 19 pikë. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu