• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset një i ri

Arkiva, Lajme

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Durrës- Tiranë, në afërsi të “Mbikalimit të Fllakës”.

Policia e Durrësit bën me dije se 21-vjeçari me iniciale E.B. duke drejtuar mjetin tip Benz ka aksidentuar këmbësorin R.K. 29 vjeç.

Ai është dërguar në Spitalin Rajonal Durrës, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu