• |
ide | kryesore

LAJMI I FUNDIT/ Vriten burrë e grua në Gjirokastër (Foto)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një burrë dhe një grua u vranë sot në mëngjes nga fqinji i tyre, në lagjen Palorto të Gjirokastrës. Çifti i bashkëshortëve, Aleks dhe Afërdita Kosta, 62 dhe 48 vjeç u përfshi në një konflikt me vrasësin për një kopësht. Autori i krimit, Apostol Kosta, 70 vjeç, i qëlloi me një kallashnikov që mbante pa leje. Ata vdiqën në vend. Vrasësi qëlloi edhe veten në përpjekje për t’i dhënë fund jetës. Ai u plagos rëndë dhe ndodhet në spital./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu