• |
ide | kryesore

Dua Lipa në MTV, thirrje fansave për ta votuar

Paparazzi, Slider

Kënga e fundit e Duas është “New Rules”, e cila i ka hapur shumë rrugë këngëtares në tregun e muzikës së ndërkombëtare.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, Dua ka bërë të ditur që është nominuar nga “MTVEMA” në tri kategori dhe ka ftuar të gjithë ta votojnë atë.


Projekti “New Rules” ka marrë mbi 475 milionë klikime në kanalin YouTube, shifër kjo e pa arritshme për shumë prej artistëve të njohur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu