• |
ide | kryesore

Angelina Jolie-s i rikthehet kanceri, humb goxha në peshë

Paparazzi, Slider

Aktorja Angjelina Jolie prej disa kohësh vuan nga sëmundja e kancerit, për të cilën kishin qarkulluar lajme se e ka mundur tërësisht.

Pas ndarjes nga tanimë ish-bashkëshorti i saj, Brad Pitt, aktorja ka humbur shumë peshë.

Në profilin e saj në Instagram, Angelina ka postuar një foto bashkë me të birin, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

Aktorja dukej e freskët dhe joshëse në fustanin e zi. Një gjë tjetër që të bie në sy, janë duart e aktores që tregojnë se sa shumë Angjelina ka humbur peshë.

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu