• |
ide | kryesore

Madonna shihet në klasin ekonomik edhe pse me një pasuri prej 880 milionë dollarësh

Paparazzi
invariable-sexy-star-madonnas-album-covers-photos.jpg

Ajo me të vërtetë mund të ketë një pasuri prej rreth 800 milionë dollarësh, por kjo mesa duket nuk do të thotë asgjë për Madonnën.

Ikona e muzikës është parë duke fluturuar me klasin ekonomik nga Londra për në Lisbonë. E veshur shumë thjeshtë dhe pa make up, udhëtarët e tjerë e kishin të vështirë t’ju besonin syve se po udhëtonin së bashku me të, aty ku bileta kushton vetëm 42 paund.

Madonna ndihej shumë rehat, e pashqetësuar nga dhjetëra sy që po e vëzhgonin, teksa kishte zënë vendin e saj pranë dritares, këmbë mbi këmbë, shumë e përqëndruar në celularin e saj.

Jeta e 59-vjeçares është e ndarë tashmë mes tre shteve, SHBA-së, Anglisë ku ndodhet për studime djali i madh, Rocco Ritchie dhe Portugalisë, pasi djali i saj i adobtuar, David Banda, iu bashkua skuadrës së Benficës për të rinj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu