• |
ide | kryesore

Një dhuratë 1,895,00 dollarëshe për Britney Spears nga Jennifer Lopez

Arkiva

Britney Spears duhet të jetë ndjerë personi më i veçantë në botë, kur në dorë i ka mbërritur një pako nga mikesha e saj Jennifer Lopez, kjo sepse nuk ka ngurruar ta shprehë kënaqësinë e saj në Instagram duke i dedikuar një postim. 35 vjeçarja ka ndarë me fansat një foto të dhuratës me përshkrimin: ” Wow!! Pa shikojini këto këpucë të mrekullueshme!! Faleminderit shumë @jlo!!!!”. Entuziastit të saj i japim mëse të drejtë, duke qenë se këto nuk janë këpucë të zakonshme, por janë pjesë e koleksionit të dytë nga bashkëpunimi i Jennifer Lopez dhe Giuseppe Zanotti, që mbajnë vlerën prej 1,895.00 dollarësh.

Britney Spears Got the Most Gorgeous Gift (and a Sweet Note) From Jennifer Lopez — See the Photos!
https://www.instagram.com/p/Ba-j9NqFCsO/?taken-by=britneyspears
Credit: Britney Spears/Instagram


Britney Spears Got the Most Gorgeous Gift (and a Sweet Note) From Jennifer Lopez — See the Photos!
https://www.instagram.com/p/Ba-j9NqFCsO/?taken-by=britneyspears
Credit: Britney Spears/Instagram


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu