• |
ide | kryesore

Rama e nis ditën duke propoganduar: Po rilind në mënyrë spektakolare Shëndetësia

Lajme, Të fundit

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama vendosi t’ia urojë shqiptarëve me pamje nga ndryshimet e bëra në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza gjatë mandatit të tij të parë.


Pas publikimit të pamjeve nga rikonstruktimi i Spitalit Ushtarak pak ditë më parë, ku kreu i qeverisë përshëndeti edhe mjetet e reja mjekësore të standartit europian, këtë herë Rama zgjodhi QSUT-në.


Mirëmëngjes dhe me një tjetër pasqyrë spektakolare të Rilindjes që vijon hap pas hapi në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza, ju uroj një ditë të mbarë,” – shkruan Rama në Facebook.

Edhe pse sektori i shëndëtësisë është një nga problematikët në vend dhe ndër më të akuzuarit për mungesë kushtesh e korrupsion, për Ramën shëndetësia po rilind në mënyrë spektakolare.


4 Comments

    1. jemin e martin po rilind leshi i beqes,frrokut,roshit e doshit por me emra tjer.5 vite o derra ka ber 5 fasada,mbrenda qelb jan si ju e rama.te krymbur,tr droguar,te perdhunuar.ju e rama si vlersues qenefi qe jeni ende nuk e kuptoni se wc e nji auatriaku a gjermoni esht me e mir se spitali i rames.

  1. Nga kjo ministri ne pergjithsi eshte bere nje pune e mire dhe shume e arritur. Duhen permendur se ka me shume se disa qendra spitalore qe jane rigjeneruar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.