• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Kalendari i Rias për 2018-ën të lë pa frymë

Paparazzi

Modelja Ria Antoniou një nga më të famshmet në Greqi ka realizuar një set vërtetë të nxehtë fotografik, për kalendarin e vitit 2018, të revistës “For Man Magazine”. Grekja është përzgjedhur nga revista, si idealja për të ‘ngritur temperaturat’ në netët e ftohta të ndërrimit të viteve. Në kalendar nuk do të mungojnë as fotot nudo dhe as ato topless. 29-vjeçarja është shpallur Miss Greqia dhe ka pozuar disa herë edhe për edicionet e revistës Play Boy. Së fundi, Ria është bërë e famshme në Itali, ku ka marrë pjesë në disa spektakle dhe Reality Shoë, ndërsa ka nxjerrë në pah edhe talentin e saj në aktrim, shkruan TCH. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *