• |
ide | kryesore

Joleza i kundërvihet gruas së Saimir Kodrës, Saimiri ja kthen”E paaftë, tani ç’të gjeti”

F1, Paparazzi

Në fillim Joleza Koka e akuzoi Saimir Kodrën për thyerje të etikës televizive, duke publikuar një video ku moderatoratorët e emisionit “Stop” i drejtoheshin velinave me batuta fyese.


Image

Pak ditë më vonë “Stop” publikoi një skandal me përmasa më të mëdha, duke denoncuar se Joleza në qendrën e saj të punës, pra në Ministrinë e Mirëqenies, kishte dy vjet pa shkelur, ndërkohë që vijonte të merrte pagë.

Image

Pas kësaj Joleza postoi një status, ku përgënjeshtronte supozimin se nuk ishte paraqitur në punë, duke futur në valle edhe bashkëshorten e Saimirit, duke sugjeruar se kjo mund të verifikohej, pasi bashkëshortja e moderatorit është e punësuar në sektorin e burimeve njerëzore.

Image

Radhën për t’u kundërpërgjigjur e pati Saimir Kodra, i cili i ftuar në “Thumb” u shpreh se Joleza po gënjen pasi nuk është paraqitur as edhe një ditë në punë.

“Ajo kishte bërë një shkrim dhe kishte përmendur gruan time. Ajo është një e pafytyrë. Gruaja ime ka fituar me konkurs atje. Por Joleza s’di ça të thotë për atë që ka bërë. Ajo ka nisur një betejë të fortë ligjore me gruan time. Shpëtove nga Saimiri, po tani ç’të gjeti”, u shpreh Saimiri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *