• |
ide | kryesore

VIDEO/ Lojtari shënon dhe feston si Messi, por tifozët e St Etienne pushtojnë fushën

Sport

Lyoni fitoi me rezultat 0-5 në fushën e Saint Etienne në Ligue 1. Goli i fundit u shënua nga Nabil Fekir në minutën e 84-t, por francezi gjatë festimit provokoi tifozët vendas. Ai festoi në stilin e Lionel Messit, duke u treguar fanellën e tij tifozëve të Saint Etienne. Kaq u desh që lojtarët në fillim të hedhin ende në fushë dhe më pas e pushtuan atë. Tifozët e Saint Etienne janë më të zjarrtit në Ligue 1. Forcat speciale që nodheshin aty ndërhynë menjëherë dhe tifozët u larguan nga fusha.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu