• |
ide | kryesore

Ç’po ndodh me rastin Tahiri? Top Channel godet sërish qeverinë?

Lajme, Të fundit

Në një kronikë analitike në lajmet e drekës Top Channel nuk i ka kursyer për herë të dytë (lexo poshte) brenda tre ditësh kritikat për qeverinë dhe mazhorancën lidhur me fejtonin Tahiri. “Heshtja ndaj aferave të fundit po e ndëshkon shumicën me fajësi kolektive” ka qenë konkluzioni i kronikës së Top-it. Duke theksuar se në vend që të merret me ngjarjet e ditës socialistët po godasin tërthorasi prokurorinë për histori të shkuara, Top Channel ka ngritur pyetjen: “Mos ky qëndrim po i shtyn qytetarët të pyesin nëse ka të drejtë opozita në akuzat që ngren” ?

©Lapsi.al

2 Comments

  1. turp qanel ngelet turp chanel.e ngrit ai hogja me prostitucion para dhe po e mban me kokain para rama.ju kujtohet si vdiq me ferrari ,morri dhe nje femer me vete.turp chanel nuk e permendi kurr at vajz qe humbi jeten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu