• |
ide | kryesore

Informacionet e Berishës/ Nga makina e Orest Sotës u largua Florian Habilaj

Lajme, Të fundit

E vërteta e plotë për udhëtimin e Orest Sotës drejt Elbasanit mbahet ende e fshehtë nga policia sipas Sali Berishës, i cili i beson informacioneve që thonë se personi tjetër në makinën e Tahirit, është Florian Habilaj.
Leonard Almetaj thotë Berisha është paguar 150 mijë euro që të pranojë se ka qenë në makinën me shumën e madhe të parave. Madje edhe shuma prej 863 mijë eurosh që u kapën në makinë, i shkruajnë Berishës është vetëm ajo ç’ka mbeti në makinë pas largimit të personit të dytë.
“orest sota ka qene me Florian habilaj ne makine por kane paguar Leonard almeten 150 mije euro per te thene qe ka qene ne makine me orestin ka deshmitare qe e kane pare Florian habilaj me nje cante sportive te mbushur duke u larguar nga land rover por kane frike te denoncojne me respekt doktor.”, shkruhet në mesazhin që publikoi Berisha.

3 Comments

    1. luli llojit ten te qelbur e ram qelbesires ju duk dhe avioni mushkonj,por ja qe rrota i ngeli ne rer ashtu siq i ka ngelur rrota e ruqit ty e rames mbrapa.i mjeri ti duhen edhe 30 vite per te ta nxjerr rroten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu