• |
ide | kryesore

Modelja e kolme që nga pastruese u bë pjesë e pasarelave botërore

Paparazzi, Slider

Ajo është një nga modelet që po çmend fansat me foto provokuese dhe është imazhi i Sporte Illustrated për reklamimin e të brendshmeve.
Tabria Majors nga Nashville, Tennessee nuk ka pasur dëshirë që të pozonte deri sa një agjenci e vuri re atë në Instagram në vitin 2014. Ajo fillimisht ka punuar si pastruese dhe më pas kaloi në një modele me orar të plotë në vitin 2015.
“Kur u thashë njerëzve që kam punuar si pastruese më shikonin me neveri.”
E veçanta e 27-vjeçares janë format e saj të kolme. Ndërsa jemi mësuar të shohim modele të dobëta, Tabria e ka nisur karrierën e saj të re me forma të mbushura dhe tani synimi i saj është vetëm modelimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *