• |
ide | kryesore

Paparaci kërcënon Sian me foton nudon, këngëtarja e poston vetë (FOTO)

F1, Paparazzi

Këngëtarja australiane Sia ka marrë dje një mesazh të çuditshëm.


“Nëse më paguan, do të të dërgoj foton në rezolucion të plotë dhe 14 imazhe të tjera të ngjashme,”dhe bashkangjitur ishte një foto e saj nudo, bërë pa dijeninë e saj. Një mesazh që paparaci i kishte dërguar fansave të këngëtares dhe së fundmi asaj. Por Sia zgjodhi ta publikoje vetë, në Twitter“Dikush po përpiqet t’u shesë fansave të mi foto të miat nudo. Mos shpenzoni kot, ja ku e keni falas. Çdo ditë është Krishtlindje,” tha ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *