• |
ide | kryesore

Sarandë, përplaset me biçikletë i moshuari në rrugë, gjen vdekjen

Lajme

Një i moshuar që ishte duke ecur me biçikletë në rrugë në qytetin e Sarandës, është gjetur i pajetë.

Sipas dëshmitarëve viktima, ka qëndruar për rreth 30 minuta i shtrirë në rrugë, në rrugën e quajtur “Te rrapi”.

Në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu dhe ambulanca, por fatkeqësisht nuk ka mundur të shpëtoj.

Policia është duke punuar për ta zbardhur të plotë ngjarjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu