• |
ide | kryesore

Me zë dhe me figurë. Të gjitha mashtrimet e Ramës për kanabisin (video)

Kryesore, Lajme

Sa herë Edi Rama është gjendur para një skandali, denoncimi, apo fakti me trafikantët e hashashit ai ka zgjedhur të ngrejë alibi dhe mos pranojë të vërtetën (lexo editorialin poshte). Për tre vjet e fjysëm me radhë ai quante makineri balte, media kazani, gazetar të çmendur cdo kënd që i thoshte se vendi i drejtuar prej tij ka probleme me kanabisin. Sot Lapsi.al i është rikthyer edhe një herë të gjitha gënjeshtrave që kreyministri ka thurur në katër vite për të fshehur këtë fenomen që sot ka nxjerrë të implikuar njerëzit e tij më të afërt. Shikojeni kërë video me gënjeshstrat më spektakolare të Ramës me maninë e tij për të qesharakëzuar gjithçka për të kuptuar se kush ka pasur të drejtë.


©Lapsi.al4 Comments

  1. Vazhdoni me keto lloj denoncimesh sa me teper dhe pa pushim ,se eshte e sigurt qe votuesit e ps qe jane shumice derrmuese do ju marrin seriozisht dhe do votojne per frontin.

  2. NUK MUAJTA TA DEGJOJ DERI NE FUND KETE TE PA FYTYRE QE GENJEN DHE VETEM GENJEN NGA MJESI GJERI NE DARKE.PO KAQ TEPA SKRUPULLT SME KANE ZENE SYTE.BENE GJOJA TE PA DITURIN KUR I DINE ME MIRE SE KERKUSH SE CDO VEPRIM MBAN FIRMEN E TIJ.IK ORE QEROJU SE E QELBE SHQIPERINE.NA LARGOVE N
    GA EUROPA NJE HERE E PERGJITHMONE.POPULL DELE DUKE FILLUAR NGA UNE I PARI E GJERE TE ME I VOGLI.

  3. Rama 4 vjet ne qeveri i shtyu me ate eksport droge. Ai i siguroi dhe ri-zgjedhjen ne qershor. Tani eshte xhindosur se ai skenar eksporti droge nuk mund te vazhdohet me. E ka kuptuar dhe Europa (Italia e para), dhe ja ka bllokuar duke i felliqur ate bythqirin Tahirin publikisht si minister ne preher te mafies. Tani Rama eshte i falimentuar (Ekonomia eshte ne kolaps te plote). Vazhdimi i historise eshte i qarte. Rama do rrezohet shpejt.
    P.S. – per ndonje antikamunist Made in Rilindje : Edhe Ramiz Alia ne 1991 mori shumicen derrmuese te votave por ne 1992 u detyru nga Ekonomia bloze te leshoje pushtet. Rama si Ramizi, ose me keq akoma…

  4. Or ekonomist i pjerdhur i kristal -vitrines ,patjeter qe shqiperia eshte e varfer dhe me plot probleme por shumica derrmuese e votuesve nuk i dhjesin idiotet si ti qe mendojne akoma te na rikthejne te “dytet ” pas gjermonit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.