• |
ide | kryesore

Marka më”hot” e veshjeve (FOTO)

F1, Stil

Marka më “HOT” në botë është pikërisht Balenciaga. Brandi i njohur ka kaluar në vendin e parë nga makina e kërkimit globale për modën “Lyst dhe Business of Fashion”. Indeksi i Lyst rëndit markat më të njohura dhe produktet më të shitura dhe në fillim të vitit 2017 Gucci ishte në vend të parë me “Yeezy” në vend të 2-të dhe Balenciaga në të 3-in, por tashmë ka ndryshuar rënditja.Ndërkohë që në raportin e përgjithshëm Balenciaga ka marrë vendin e parë, me Guccin që ka zbritur në vendin e dytë dhe “Off-White” në të tretin.


balnci.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu