• |
ide | kryesore

Bleona Qerreti ngul shiringën në pjesën intime për të mos ngelur shtatëzanë (Video)

F1, Paparazzi
bleonaaa-2-900x500.jpg

Disa ferma zgjedhin të bëjnë karrierë e disa të tjera e lënë pas për të krijuar një familje. Bleona Qerreti është një prej atyre femrave që ka zgedhur karrierën. Këngëtarja e ka bërë këtë të ditur nëpërmjet një video ku realizon një proçedurë e cila quhet “ngrirja e vezëve”. Bleona  ka publikuar një video në Facebook ku tregon proçedurën dhe ku shkruan: “Jam kaq e lumtur të ndajë me ju rrugëtimin tim për ngrirjen e vezoreve!Kjo proçedurë është një avancim shumë i rëndësishëm për të gjitha gratë të cilat duan ta bëjnë karrierën si prioritet. Do vijoj të publikoj video nga kjo proçedurë,”-përfundon Bleona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *