• |
ide | kryesore

Në pranga edhe kushuriri i gjyqtarit Shkëlqim Miri

Lajme, Të fundit

Pas arrestimit të gjyqtarit Shkëlqim Miri për favorizim të të dënuarit Gentjan Doda, policia ka ndaluar edhe kushëririn e tij.


Kujtim Miri dyshohet se ka patur rolin e sekserit mes gjyqtarit dhe Dodës.


Ndalimi i tij është bërë me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Kujtim Miri ndodhet në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Burime nga prokuroria thonë se priten arrestime të tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu