• |
ide | kryesore

VIDEO/ Neymar qan në konferencën e shtypit

Arkiva

Pyetjet mbi vështirësitë dhe sherret me lojtarët dhe trajnerin e PSG-së dominuan konferencën për shtyp të Neymar përpara ndeshjes së Brazilit. Në një moment Neymar u nervozua dhe refuzoi të gjitha pyetjet. Në këtë moment ndërhyri trajneri, Bacchi që i ka bërë elozhe lojtarit të tij.
“Njihemi prej kohësh. Kanë thënë se kemi probleme me njëri-tjetrin dhe jam lodhur duke e dëgjuar këtë. Unë mund të flas. Unë e di se çfarë zemër të madhe ka ky lojtar”. Pas këtyre fjalëve Neymar u përlot, falënderoi trajnerin dhe u largua nga konferenca. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu