• |
ide | kryesore

Vrasje në qendër të Kukësit, qëllohet me thikë një adoleshent (FOTO)

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në mbrëmje në qytetin e Kukësit. Nga të dhënat e para raportohet për një adoleshent i cili është qëlluar me thikë. Viktima është E.Metallari, 17 vjec. Sic mëson LAPSI.al ngjarja e rëndë ndodhi pas një sherri mes disa të rinjve. Vite më parë viktimës i ishte ekzekutuar edhe babai i tij. Ende nuk ka më tepër të dhëna për rrethanat e ngjarjes dhe nëse policia ka arrestuar autorin e krimit. LAPSI.al sjell foto nga vendi i ngjarjes.


Lajm në përditësim @ LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu