• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori Mërkur Bozgo

Lajme, Të fundit

Aktori i njohur Mërkur Bozgo është ndarë nga jeta në moshën 80-vjeçare.
Ai vuante nga një sëmundje e rëndë prej kohësh.
Bozgo numëron një numër të madh rolesh në kinematografi dhe teatër.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu