• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Nga Porto palermo vazhdon trafiku shtetëror i drogës

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi një mesazh që pretendon se nga Porto Palermo vazhdon trafiku i drogës. Sipas denoncuesit, ish-krerë të Policisë së Himarës dhe Dhërmiut merren me organizimin e trafikut.


Qytetari dixhital himariot akuzon me emra krerët e trafikut.


POSTIMI I PLOTË I SALI BERISHËS:

“Nga Porto Palermo vazhdon trafiku shtetëror i drogës”. Ky është denoncimi i radhës nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar sot mesazhin e një qytetari himariot që akuzon me emra, ish-krerë të Policisë së Himarës dhe Dhërmiut si organizatorë të trafikut.

“Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital”, fton Berisha në vijim:

“Prsh Doktor. Jam nje qytetar nga bashkia e himares. Dua tju informoj me gjendjen e trafikimit te ashashit ne zonen e porto palermos. Sa her qe del gomonia e policis ne det dhe furgoni i policis ne qarkullim ndodh qe transportohrt hashash. Kete fenomen e kam par shum her. Mund tju them se organizatori i ketij trafiku esht ish komandanti i postes se himares. Viktori bashk me Sokolin ish shefi kufirit te dhermiut te cilet kan edhe disa polica te thjesht. Dua tju tem se sontem kryhet transport e pash me syt e mi. Ju lutem ne qofte se e publikoni kete mos me nxirni ne sken anonim ju lutem.”Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *