• |
ide | kryesore

Kim Kardashian tregon festën e bebes që pret (FOTO)

Paparazzi, Slider
 Familja e famshme Kardashian po zgjerohet,në pritje për të ardhur në jetë janë tre bebe.Kim Kardashian e cila do bëhet nënë për të tretën herë përmes një nëne surrogate ,e ka festuar këtë pritje të ëmbël, duke organizuar të ashtuquajturin “baby shower”, në shtëpinë e saj në Bel Air gjatë kësaj të diele.E shoqëruar nga motrat e saj shtatzënë Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner, ka pritur në vilën e saj luksoze mikeshat e famshme si Chrissy Teigen, gruan e këngëtarit John Legend.Eventi ishte shumë ekstravagant, me shumë të ftuar e me lule e pemë në ngjyrë të bardhë e rozë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.