• |
ide | kryesore

VIDEO/ Bufon bën gjestin që u del kundër tifozëve italianë

Sport


Ka qenë emocionuese nisja e ndeshjes mes Italisë dhe Suedisë në San Siro ku luhej një vend në botërorin e Rusisë. Kapiteni i “axurrëve” ka reaguar kundër tifozëve që fërshëllyen himnin e miqve. Ai ka duartrokitur gjatë himnit suedez duke mos e aprovuar gjestin e tifozëve italianë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *