• |
ide | kryesore

VIDEO/ Turqia i shënon Shqipërisë (shikoni golat)

Sport

Pjesa e dytë e miqësores mes Shqipërisë dhe Turqisë që po zhvillohet në Antalja nisi me një gol të vendasve. Në minutën e 47-të Cengiz Under ngushtoi diferencën për vendasit pas një asisti nga krahu i majtë. Mesfushori turk goditi saktë shumë pranë vijës fatale duke dërguar topin në rrjetë.


Ndërsa në minutën e 60-të Turqia ngushtoi sërish rezultatin e miqësores ndaj Shqipërisë në 2-3. Akbaba ishte autor i golit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.