• |
ide | kryesore

Floriana Garo: Kam qenë më e lumtur në Shqipëri, u largova për hir të dashurisë

Paparazzi, Slider

Floriana Garo, është larguar nga Shqipëria për t’u bashkuar me partnerin e saj që jeton dhe punon në Zvicër, Enis Daci. Pak kohë pasi moderatorja shpalli fejesën, ndau me publikun edhe lajmin se përfundimisht do të linte punën në televizion dhe bashkë me të edhe Shqipërinë.Zgjedhja e Florianës ka qenë për shkak të dashurisë.

Në kushte të tjera, ajo nuk do të zgjidhte të largohej.E ftuar në Opinion për qëndrimin apo jo në Shqipëri, Floriana tha se ajo zgjodhi ta linte Shqipërinë vetëm për shkak të dashurisë,pasi  këtu ishte më mirë, më rehat.Për një jetë më të mirë ekonomikisht dhe për kushte më të mira jetesë, të jetuarit jashtë, tha Floriana, është një zgjedhje e mirë, por pyetjes nëse është më e lumtur në Shqipëri apo në Zvicësr, ajo iu përgjigj e sinqertë: “Unë kam qenë më e lumtur në Shqipëri.”


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu