• |
ide | kryesore

Shkarkimi i Sokol Ballës nga Top Channel, Berisha: Kurbani i fundit i Ramës?

Lajme, Të fundit

Shkarkimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizionin Kombëtar “Top Channel”, Sokol Balla, ka sjellë reagimin e parë të një politikani.


Sali Berisha shtron pyetjen nëse ky është ‘kurbani i fundit i Noriegës’, dhe shton se tashmë as rojet dhe pastrueset nuk ndjehen të sigurt aty.


1 Comment

  1. plehre!!! Ky eshte shkaterrimi gjer ne filiza i ketij vendi, nuk do kemi shpetim per sa kohe te jete i lire te leshoje gojen ky plehre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu