• |
ide | kryesore

Snapchat vjen me risi të re

F1, Stil

Evan Spiegel, CEO i Snapchat zbuloi në një takim virtual me pyetje-përgjigje se një ndryshim i madh në dizajn do të vijë së shpejti për ta bërë aplikacionin më të thjeshtë për t’u përdorur.Seksioni më i ri do të përfshijë përbajtje të aksesueshme për publikun, “Our Stories”, postimet e botuesit dhe ato të influencuesve. Rradhitja e tyre do të zgjidhet alegoritmisht që të jetë e përshtatshme sipas interesave të secilit përdorues. Ky seksion do të zëvendësojë “Stories” dhe “Discover”.Snapchat, ndryshe nga platformat e tjera sociale njihet për renditjen kronologjike të ngjarjeve.  Spiegel ka qenë gjithmonë kritik ndaj kësaj. Tani me dizajnin e ri, kjo do të ndryshojë.Ky update është planifikuar për në datën 4 Dhjetor.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *