• |
ide | kryesore

VIDEO/ Policët vrapojnë në lokal për arrestimin e të fortëve të Fierit

Lajme, Të fundit

Një video e shpërndarë nga policia tregon momentin kur agjentët të veshur civilë ndërhyjnë për arrestimin e tre të dyshuarve. Në pamje duken agjentët që vrapojnë brenda në lokal dhe më pas nxjerrin në pranga të arrestuarit. Kujtim Kuçi, Bashkim Ahmeto dhe Dritan Tusha janë tre të arrestuarit. Mbi ta rëndojnë disa akuza të rënda sipas policisë, si vrasje, rrëmbim personi dhe trafik droge. Video më poshtë:Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.