• |
ide | kryesore

Kylie Jenner në pritje të fëmijës së parë, tradhëtohet nga i dashuri

Paparazzi, Slider

Shtatzënia e saj e parë ka për të qenë e vështirë për Kylie Jenner, pasi ajo është tradhëtuar nga babai i fëmijës Trevis Scott.Trevis dhe Kylie janë takuar menjeherë pas ndarjes nga Tyga dhe marrëdhënia e tyre ka ecur me ritme të shpejta.Së fundmi flitet se Scott ka tradhtuar Kylien me një 20 vjeçare seksi, të cilën e ka takuar gjatë xhirimeve të një klipi.
Nuk dihet ende nëse Kylie është në djeni të kësaj ngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.