• |
ide | kryesore

Rama tallet keq me Lulin, i kujton me cinizëm çadrën dhe marrëveshjen

Lajme, Të fundit

Në një shkëmbim të gjatë replikash Rama – Basha gjatë diskutimit të buxhetit në parlament, kryeministri i ka kujtuar rivalit të tij kohën e çadrës. “Kujtohu pak për çadrën dhe kujtohu gjithashtu si erdhe e u ule tek unë. Ashtu do të vish përsëri” i tha ai Bashës plor mllef dhe cinizëm duke i kujtuar momentin që e bën kreun e PD të ndihet kokëulur. Pastaj Rama i ka kujtuar se njerzit nuk janë aq budallej sa mund të tallet me ta dhe prandaj ata e braktisën në zgjedhjet e qershorit.

©Lapsi.al


2 Comments

  1. Ky reagim duhet me i çu shqiptaret ne nje depresion kolektiv. Kesaj i thone me te perçmu edhe shpresen. Vaj medet! Nga njena ane hajdute dhe kriminele nga ana tjeter legena dhe mashtrues.

  2. me ter ato para droge,me ambasador qe mbrojn krimin si lu,vllahutin,me lavire bulevardi qe ju shtuan vargut te lavireve si jozi e bregu,me horra bulevardi si imami e patozi qfare te bente basha.fol per tahirin o bastardi e kokpalari rama apo krimi pall ne goj e byth te ka ver.keshtu esh kur shitesh tek kriminelet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu