• |
ide | kryesore

Ashley Graham,modelja më e mirë XXL

Paparazzi, Slider


Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode.30 vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si Vogue, Glamour, Sports illustrated, etj.Ajo është mjaft e njohur dhe pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *