• |
ide | kryesore

Vdekja e maestro Lalos, mesazhi i Marina Vjollcës në Instagram

F1, Paparazzi

Pas ndarjes nga jeta në mënyrë të papritur të Aleksandër Lalos menjëherë ka ardhur dhe reagimi i Marina Vjollcës. Nëpërmjet një statusi në “Instagram” ajo ka shprehur keqardhjen dhe hidhërimin që maestro la pas për të dhe stafin e C’est la vie. Tashmë emisionet në vijim do të jenë një homazh në nder të tij.
Statusi i plotë:
Miq të dashur me hidhërim të thellë mësuam ndarjen nga jeta të maestro Lalos pas një ataku në zemer. Maestro i madh u nda nga jeta duke lënë një boshllëk të madh tek unë dhe i gjithë stafi i C’est la vie. Ky emision dhe të tjerë në vijim janë homazhi ynë për njeriun e papërsëritshëm të muzikës shqiptare. U prehtë në paqe!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *