• |
ide | kryesore

Rikthehet Miriam Cani, publikon këngën më të re “Meteor” (Video)

Paparazzi

Prej disa javësh ajo ka paralajmëruar rikthimin nw profesion dhe më në fund dita e shumëpritur për adhuruesit e muzikës së saj ka mbërritur.
Miriam Cani ka publikuar klipin e këngës ‘Meteor’, një baladë e cila e ka sjellë atw siç nuk e kemi parë asnjëherë.Tekstin e baladës nuk mund t’ia besonte tjetër kujt veç partnerit të saj Alban Skënderaj.Ndërsa për realizimin e videoklipit ajo ka bashëkpunuar me Ajola Xoxën. Kjo këngë vjen e para pas një periudhe të gjatë larg skenës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu