• |
ide | kryesore

Sherr mes shqiptarëve në Francë, njëri plagoset rëndë me thikë

Lajme

Një shqiptar është plagosur 6 herë më thikë në Montpellier në Francës.


Sipas mediave vendase, policia arrestoi autorin e krimit, i cili raportohet se është po shqiptar, emigrant 16-vjeçar.


Nuk bëhet me dije as identiteti i të plagosurit, që është shtruar në spital, dhe as i autorit të arrestuar tashmë.

Shkaku i këtij konflikti që degjeneroi më përdorimin e thikës është i paqartë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu