• |
ide | kryesore

‘Victoria Secret’ në Kinë, hapen telashe të reja

F1, Paparazzi

Shfaqja e përvitshme e Victoria’s Secret është publiciteti më i mirë që i bëhet markës, por duket se Kina nuk e merr shumë parasysh këtë pjesë.Firma prestigjioze e të brendshmeve, po përpiqet që gjithçka të shkojë sipas parashikimeve, pas një sërë problemesh që kanë patur në vendin komunist.Goditja e parë ishte refuzimi i vizave për Kate Perry-in dhe Gigi Hadid, të cilat e patën të pamundur të marrin pjesë në eventin e madh.Përveç kësaj duket se i gjithë stafi që merret me organizimin e shfaqjes po monitorohet nga autoritetet kineze. Mediat  kanë udhëtuar drejt Kinës për t’u informuar rreth eventit, por as ata nuk janë lejuar nga autoritetet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *