• |
ide | kryesore

‘Soros’ bën spot kundër Ramës për buxhetin e arsimit dhe strehimit (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë i themeluar nga miliarderi George Soros dhe i njohur në vendin tone për mbështetjen ndaj kryeministrit Edi Rama dhe të së majtës, konstaton se në buxhetin e ri të vitit 2018 fondet janë të ulëta për arsimin. Po e njëjta gjë thuhet edhe për fondet për strehimin. Ky fondacion ka publikuar në Facebook dy video përmes së cilave godet buxhetin e vitit 2018.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu