• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajzat që punon prostituta në Shkodër dalin para gjykatës

Lajme, Të fundit

Rinard (Frederik) Tata dhe Kastriot Musa si dhe 4 femrat që u arrestuan në lokalin “Tata” në Shkodër dalin sot para gjykatës për masën e arrestit. Pamjet tregojnë momentin kur vajzat zbresin nga furgoni, të shoqëruara nga policet femra. Gjatë operacionit “Balerina” në Shkodër u arrestuan, Rinard (Frederik) Tota, 50 vjeç, banues në Shkodër, i dënuar disa herë për vepra të ndryshme penale.
– Kastriot Musa, 41 vjeç, banues në fshatin Barbullush Shkodër.


-S.M, 32 vjeçe, banuese në qytetin e Shkodrës, e denuar më parë për veprën penale ushtrim prostitucioni.
– A.M, 33 vjeçe, banuese në Shkodër.
– A.Ll, 33 vjeçe banuese në Burrel.
– A.N, 25 vjeçe, banuese në Lezhe.
– A.M, 33 vjeçe, banuese në Shkodër.Policia sekuestroi ambjentin trekatësh në pronësi të Rinard (Frederik) Totës, dy automjete tip Benx dhe Land-Rover në pronësi të Rinard (Frederik) Tota, një pistoletë, shtatë ora dore dhe një sasi e konsiderueshme bizhuterishë floriri të ndryshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu