• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, modelja më e paguar e vitit

Paparazzi, Slider

Kendall Jenner është emëruar si modelja më e paguar në botë nga Forbes Magazine.Jenner e cila është pjesë e familjes Kardashian ka lënë prapa  Chrissy Teigen, Adriana Lima dhe Gigi Hadid.Ishte gjithashtu hera e parë në 15 vjet  për supermodelen, Gisele Bundchen e cila nuk mori vendin e parë pasi për këtë vit kishte fituar vetëm 17.5 milionë dollarë.Ndërsa Ashley Graham e cila u rendit në vendin e dhjetë, është bërë modelja me forma trupore më të mëdha që është shfaqur në këtë listë.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.