• |
ide | kryesore

Noizy dhe Ledri vijnë si dje dhe si sot (Video)

Paparazzi, Slider

Dje armiq, sot miq. Po flasim për dyshen Ledri-Noizy që nga konfliktet dhe “disset” u bashkuan për një qëllim, muzikën. Të pyetur disa herë në intervista dhe të pyetur disa herë nga fansat nëse do të kishte një  bashkëpunim mes tyre, të dy i kanë mohuar këto zëra ose më saktë nuk janë prononcuar për këtë temë. Por ditën e sotme erdhi ajo çka të gjithë po flisnin e po prisnin. Dy rreperat më të vlerësuar në Shqipëri lënë pas inatet dhe sjellin videoklipin Dje &  Sot. Të veshur sportiv, me çanta në shpinë dhe sipër një biçiklete ato na tregojnë ku ishin dje dhe ku janë sot.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu