• |
ide | kryesore

Çiljeta Xhilaga pozon në krah të Albanit për ditëlindje (FOTO)

F1, Paparazzi

Dje ata festuan bashkë ditëlindjen e Alban Hoxhës, i cili organizoi një festë mes miqsh, ku u fotografua pranë Çiljetës. Fotot janë postuar në rrjetet sociale nga miqtë e tyre.Çiljeta e ka pranuar hapur lidhjen me portierin e kombëtares tek Oktapod”, ku tha se ishte dashuri me shikim të parë.Ata tregohen shumë të kujdesshëm në rrjetet sociale dhe nuk dalin bashkë në eventet publike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *