• |
ide | kryesore

Noka thumbon Gjebrean për Habilajt: Kanë dalë emrat konkret, apo jo zonja ish zv. ministre?

Lajme, Të fundit

Deputetja e PS-së Elona Gjebrea është përfoluar në media si person pjesë e dosjes së Habilajve. Sipas të dhënave të Prokurorisë së Krimeve të rënda ajo ka udhëtuar me ish-shefin e saj Tahirin në audin që ky i fundit u kishte shitur Habilajve.

Ky fakt ka shkaktuar debate në Komisionin e Ligjeve me Flamurn nokës së PD dhe elona Gjebrea të PSDalja e emrit te deputetes se PS Elona Gjebrea.


“Ky eshte buxheti i krimit, buxheti i Habilajve.. Kane dale emrat konkret.. Apo jo  zonja ish Zv. Ministre?”, – iu drejtua deputeti i PD Flamur Noka Gjebreas.

Ajo ia kthen: Çfarë do më thënë me këtë ti? Nuk më intimidon dot mua..

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.