• |
ide | kryesore

Mardhënia mes Bella Hadid dhe Drake merr fund

F1, Paparazzi

Drake mesa duket i ka dhënë fund lidhjes me supermodelen Bella Hadid vetëm me anë të një mesazhi.


Reperi dhe 21-vjeçari filluan të dilnin së bashku në tetor, për gjërat midis tyre përfunduan shpejt.“Romanca e tyre përfundoi me një tekst në telefon,”-tha një burim për Us Weekly. “Ata nuk flasin më.”

Ndërsa ka kjo situatë ka përfituar ish i dashuri i saj The Weeknd, i cili i ka dërguar një buqetë të madhe me lule përpara se ajo të dilte në shfaqen e modës së Victoria’s Secret në fillim të kësaj jave.

“Abel i dërgoi një buqetë të madhe me lule së bashku me një shënim të ëmbël duke i treguar se sa e mahnitshme është dhe sa krenar ndihet ai për të,”-tha burimin për Hollywood Life.

Lajmi vjen pas thashethemeve se Bella dhe The Weeknd, emri i vërtetë i të cilët është Abel, po mundohen të rikthejnë romancën midis tyre, por nuk janë rikthyer akoma bashkë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *