• |
ide | kryesore

Adelina Ismaili:Tekstet e këngëve sot janë idiote

Paparazzi, Slider

Ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, ku ka dhënë rrëfimin e saj të parë ekskluziv pas ardhjes në jetë të djalit, Uliks.Ndër të tjera, Adelina është pyetur çfarë nuk i pëlqen në muzikën shqiptare dhe për këtë e ka pasur një përgjigje.


“Është nostalgjia ime për tekste të bukura e kuptimplota që tani janë komplet tekste idiote!”, – rrëfen Adelina. Ama, ajo ka shtuar se i pëlqen shumë mënyra se si po performojnë reperë të ndryshëm në Shqipëri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu