• |
ide | kryesore

Ylli Limani:Festivali i RTSH-së zhgënjim, nuk marr kurrë pjesë

Paparazzi, Slider

Ylli Limani ka qenë një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.  Ai është pyetur nga gazetarja, përse nuk ka marr pjesë sërish në “Festivalin e Këngës”.


“Nuk është që më ka lënë aq shije të mirë festivali i RTSH, unë po e deklaroj që në FRTSH nuk kam për të marrë kur pjesë, jo vetëm këtë herë por asnjëherë si këngëtar, Vetëm si tekstshkrues do marr”.-tha ai për Blitz.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.