• |
ide | kryesore

Makina e kryeministrit i shpëton përplasjes në Korçë, aksidentohet mjeti i eskortës

Lajme, Të fundit

Burime për Lapsi.al thanë se në aksidentin në Korçë janë përfshirë disa makina dhe kanë mbetur 5 persona të plagosur. Mjeti ku udhëtonte Edi Rama nuk është përplasur, por makina e eskortës së kryeministrit është përplasur dhe dy prej shoqëruesve të Ramës janë të plagosur. Pesë persona janë dërguar në spital pas aksidentit, të gjithë jashtë rrezikut për jetën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.